Świetna metoda gięcia blach

Jesteśmy firmą, która zajmuje się nie tylko produkcją urządzeń do transportu materiałów sypkich, konstrukcji stalowych, części zamiennych, ale również świadczy szeroki wachlarz specjalistycznych usług jak na przykład gięcie blach grubych. Jedną z takich usług, którą oferujemy naszym klientom jest między innymi cięcie blach laserem, które powszechnie uważane jest za najbardziej precyzyjną metodę obróbki metalu. To świetna propozycja dla wszystkich osób, potrzebujących idealnie precyzyjnych cięć. W tym celu wykorzystujemy jedną z najnowocześniejszych maszyn dostępnych na rynku, a mianowicie TRUMPF TRULASER 3030.

Dzięki niej uzyskujemy wysokiej jakości krawędź bez konieczności kolejnej obróbki danego metalu oraz w znaczący sposób minimalizujemy odpady poprzez możliwość optymalnego zaprojektowania ścieżek cięcia i ustawienia elementów na arkuszu. Inną propozycją jest natomiast gięcie blach grubych. To również dość atrakcyjna oferta dla klientów. Wszystkie osoby, firmy oraz podmioty, które zdecydują się powierzyć nam gięcie blach czy cięcie blach przy pomocy lasera, mogą mieć pewność, że produkt finalny będzie spełniał wszelkie wymagania jakościowe. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego systematycznie rozwijamy gamę oferowanych usług.

Metal cutting and bending machine. Man cut metal sheet
operator bending metal sheet by sheet bending machine, cnc control metal sheet bending machine, high precision and high accuracy metal sheet bending machine

Wysokie jakości gięcie blach

Naszym Klientom możemy zaproponować również plazmowe cięcie blach. To zupełnie inna technologia, która do cięcia arkuszy wykorzystuje strumień plazmy, uznawanej za czwarty stan skupienia. Plazmowe cięcie blach czy oferowane przez nas gięcie blach grubych pozwala na oferowanie klientom zupełnie nowych rozwiązań. Plazmowe cięcie blach jest szybkie i umożliwia cięcie blach o dużym zakresie grubości. Dlatego też cięcie i gięcie blach tymi metodami stało się ostatnimi czasy bardzo popularne.

Gięcie blach to kolejna nasza usługa, którą powszechnie świadczymy dla wielu firm i podmiotów. Klienci doceniają naszą precyzję i profesjonalne podejście do wszelkich wykonywanych przez nas zleceń. Cały proces wykonujemy przy pomocy maszyny DURMA AD-R25100 CNC, która pod wpływem momentu zginającego kształtuje materiał w określony sposób. To zaawansowane urządzenie, które umożliwia bardzo szybką realizację zlecenia, przy zachowaniu wysokiej precyzji obróbki. Dlatego też rozwiązanie to tak chętnie wybierane jest przez klientów. Możliwe jest też gięcie blach grubych.

Najwyższej jakości usługi typu gięcie blach

Posiadane technologie sprawiają, że naszym Klientom możemy zaoferować gięcie blach grubych zgodnie z najwyższymi standardami. W dziedzinie obróbki metali nie ma dla nas wyzwań, którym byśmy nie sprostali. Podmioty zainteresowane naszymi usługami takimi jak cięcie oraz gięcie blach, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć przedstawiającą przykładowe realizacje. Jesteśmy przekonani, że nasza firma sprosta wszystkim wymaganiom i zapewni obróbkę metali na najwyższym poziomie. Zapraszamy do nawiązania współpracy. Oferujemy gięcie blach grubych, które pozwoli Państwu oferować usługi jeszcze wyższej jakości.

Jeżeli szukaciepodmiotu oferującego profesjonalne gięcie blach grubych, o zachęcamy do skontaktowania się z nami. Oferujemy bowiem usługi tego typu na najwyższym poziomie. Przy tym zapewniamy również dość szybki czas realizacji. Dzięki temu mogą Państwo zwiększyć ofertę swojej firmy, a przy tym proponować klientom usługi na jeszcze wyższym poziomie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy bowiem dobrać Państwu najlepsze rozwiązanie.

Man working with sheet metal on CNC hydraulic press brake. He pu

Cięcie Laserem – TRUMPF TRULASER 3030

7d62d7af-4f4b-4fcf-af5c-25f0e3bfeee0

Dziurkarka – DURMA P55

Przykładowe realizacje:

Gięcie blach:

DURMA AD-R25100 CNC
74ea23e9-3a9e-45cb-bd4b-217ab2b3bb50

operator bending metal sheet by sheet bending machine

Spawanie:

Spawanie stali węglowych i metali nie żelaznych:

Electrical welding

Schweier im Stahlbau