O firmie

Firma RYBIŃSKI jest producentem urządzeń do transportu materiałów sypkich, działamy na Polskim rynku od 1986 roku, naszym głównym celem na najbliższe lata jest zostanie liderem na rynku krajowym i europejskim w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu rozwiązań do transportu materiałów sypkich.

Przy każdym wykonywanym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby spełnić 3 najważniejsze czynniki: JAKOŚĆ, ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ – INNOWACJA, KONKURENCYJNA CENA. Do wytwarzania naszych urządzeń wykorzystujemy stal najwyższej jakości, kupowaną od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu wiemy, że przebijamy Konkurencję pod względem wytrzymałości urządzeń.

W 2018 r. planujemy wprowadzić na rynek supernowoczesne urządzenie do transportu materiałów sypkich, które będzie charakteryzowało się: wysoką wydajnością przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej, nieniszczeniem czynnika transportowanego, oraz długą żywotnością.

Stale badamy rynek i zapotrzebowanie naszych klientów, dlatego też ciągle wprowadzamy zmiany i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu nasz portfel zamówień sukcesywnie się poszerza. Stawiamy na rozwój, innowacyjne technologie i rozwiązania, dzięki czemu stale zwiększamy zakres i obszar działania.

Nieustanne inwestycje w rozwój i innowacyjny park maszynowy pozwalają nam na podwyższanie swojej pozycji na rynku krajowym i europejskim – tylko dzięki takim działaniom od 2013 r. zwiększyliśmy sprzedaż o 150 proc. W 2015 r. zakończyliśmy budowę nowej hali, co 2-krotnie zwiększyło naszą powierzchnię produkcyjną.

W 2016 r. planujemy zakup 3 nowych maszyn CNC, dzięki czemu produkowane przez nas urządzenia już na etapie wytwarzania będą jeszcze bardziej energooszczędne.